?

Log in

No account? Create an account

СТОЛИЧНИЙ БЛАГОВІСНИК

Сообщество сайта Северного викариатства г.Киева УПЦ (МП)


Вечернее богослужение с чтением Великого покаянного канона: 4-я частьАрхиепископ Феодосий о Великом посте


http://vicariate.church.ua/ru/novosti-uk/arxiepiskop-feodosij-ovelikom-poste/

Сретение Господа нашего Иисуса Христа: Божественная литургия
http://vicariate.church.ua/ru/news/arxijepiskop-feodosij-zvershiv-liturgiyu-vden-stritennya-gospodnogo/

Архієпископ Феодосій очолив Літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на

11 лютого, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на місці Петропавлівського храму була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Подільського району та настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко, благочинний Оболонського району протоієрей Володимир Терещук і духовенство столиці. На завершення богослужіння владика передав духовенству та громаді храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь. Просмотры (21)

Посилання на запис і фото: Архієпископ Феодосій очолив Літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на Подолі


Відеоінструкція як захистити свій храм від захоплення

Роз`яснення в інфографіці про те, що територіальна громада - не тотожня релігійній громаді. Не приймайте участь у злочинних шахрайських діях по руйнуванню держави та захопленню чужого майна...

Посилання на запис і фото: Відеоінструкція як захистити свій храм від захоплення


Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 37-му після П’ятидесятниці

10 лютого, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці, день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні. По закінченні богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь. Просмотры (36)

Посилання на запис і фото: Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 37-му після П’ятидесятниці


Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 37-ї після П’ятидесятниці

9 лютого, напередодні Неділі 37-ї після П’ятидесятниці, Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. Пам’ять Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської святкується у найближчу неділю до 7 лютого (25 січня за старим стилем – день мученицької смерті священномученика Володимира, Митрополита Київського). У цей день Церква згадує не лише прославленних святих, а й усіх, хто постраждав за віру Христову під час безбожного гоніння. Просмотры (21)

Посилання на запис і фото: Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 37-ї після П’ятидесятниці


Слово в Неделю 36-ю по Пятидесятнице (3 февраля 2019 г.)
Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці (+ВІДЕО)

3 лютого, у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні. По закінченні богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь. Просмотры (18)

Посилання на запис і фото: Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці (+ВІДЕО)


Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 36-ї після П’ятидесятниці

2 лютого, напередодні Неділі 36-ї після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму. Просмотры (16)

Посилання на запис і фото: Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 36-ї після П’ятидесятниці